Turnaje
21/02/2004   
Memoriál Marty Kučerové II, náš první turnaj :) Hrálo se na Slavii v hale Eva. Skončily jsme na 10. (posledním) místě. Vydaly jsme ze sebe vše co šlo, ovšem největší kus práce odvedla naše vynikající brankářka. Katko díky!
05/02/2005   
Memoriál Marty Kučerové, náš druhý turnaj. Hrálo se v hale na Hagiboru. Hrálo se ve 2 skupinách po 4 týmech, každý s každým ve skupine a pak o umistění první s prvním, druhý s druhým, atd. Ve skupině jsme skončily poslední a ten závěrečný zápas jsme vyhrály, takže jsme se umístily jako předposlední. Bohužel jsme měly jen jednu na střídání.
11/12/2005   
Turnaj v Písku. Celkem 5 týmů, hrálo se každý s každým. Druhé místo bylo na dosah, ale díky ztrátě vedení a posléze i vyrovnaného stavu jsme skončily na třetím místě. Odměnou pro nás byla bonboniéra od pořadatelů.
17/12/2005   
Memoriál Marty Kučerové. Celkem 6 týmů, hrálo se každý s každým. Kučerovky se suverénně umístily na prvním místě. Druhé Kavalírky, Kick-off Team 3.místo. Čtvrtý Šlágr, pátý ŽFC Debakl a poslední FC Lumen Hradec Králové. Cenou za umístění byli futsálový míč Rotairo a pohár.
1/7/2006   
C.D.O Prague Cup 2006, Rakovník. Turnaje se účastnilo 10 týmů, zčehož jeden chlapecký. Nalosovaly se 2 skupiny a pro nepřízeň počasí, kterou způsobily vydatné deště předchozí dny zatopením venkovních hřišť se musel turnaj přesunout do haly. Zkrátil se proto hrací čas na 1 x 12 minut. Kick-off Team skončil na 9. místě. Luba Gorejová obdržela cenu "All Staar" za nejlepší obranu. Odměnou pro tým byl spíše symbolický mini pohár.